Виготовлення нормативно-методичної документації в галузі ТЗІ

Нормативна база є важливою невід’ємною складовою системи технічного захисту 

Нормативна база є важливою невід’ємною складовою системи технічного захисту інформації. Правову основу забезпечення ТЗІ в Україні становлять Конституція України, Концепція національної безпеки України, Закони України «Про інформацію», «Про захист інформації в автоматизованих системах», «Про державну таємницю», «Про науково-технічну інформацію», Постанови Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти.

Нормативно-методичну основу забезпечення ТЗІ становить система нормативних документів в галузі технічного захисту інформації НД ТЗІ, затверджених і введених в дію Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

ТОВ «НікС» є офіційним видавцем нормативних документів системи технічного захисту інформації НД ТЗІ, в тому числі з грифом обмеження доступу. Тиражування нормативних документів та розповсюдження їх друкованих примірників серед суб’єктів системи ТЗІ в Україні здійснюється на підставі Угоди між ТОВ «НікС» та Адміністрацією Держспецзв’язку України.

Порядок замовлення документів викладено в примітках до переліку нормативних документів (завантажити файл priceND.doc). При замовленні документів з грифом обмеження доступу необхідно керуватись вимогами, викладеними Постановою Кабінету Міністрів № 939 від 18.12.2013 р. 

Для потреб РСО друкуємо облікові документи (журнали, картки, іншу поліграфічну продукцію) за формами згідно Пост. КМУ № 939 від 18.12.2013 р. та Пост. КМУ № 1893 від 27.11.1998 р. (завантажити файл PriceRSO)

Коротко про нові документи читайте в розділі НОВИНИ