Пошук та виявлення закладних пристроїв (жучків) для зняття мовної та видової інформації

Дії з використанням спеціальних технічних 

Дії з використанням спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації (закладні пристрої, "жучки"), суперечать законам України, порушують конституційні права та свободи громадян та направлені на промисловий шпіонаж. Виникнення промислового шпіонажу пов'язане з бажанням конкурентів отримати комерційну, службову інформацію або інформацію що охороняється державою для отримання матеріальної вигоди, погіршення репутації юридичної  чи фізичної особи, що володіє інформацією з обмеженим доступом (ІзОД). З кожним роком промисловий шпіонаж розвивається паралельно з розвитком технологій і появою нових технічних засобів зняття інформації.

До засобів зняття інформації належать:

  1. радіозакладки;
  2. мікрофони;
  3. диктофони;
  4. GSM-"жучки";
  5. інфрачервоні та лазерні підслуховуючі пристрої;
  6. радіостетоскопи;
  7. закладні пристрої по мережі живлення
  8. пристрої зняття інформації з телефонних ліній;
  9. несанкціоновано встановлені відеокамери;
  10. та інші засоби зняття інформації.

Враховуючи чисельність, різноманітність та постійне оновлення засобів негласного отримання інформації захист від прослуховування набуває досить актуального характеру.

ТОВ "НікС" надає повний комплекс послуг з  пошуку та виявлення витоку мовної та видової ІзОД через засоби негласного отримання інформації (закладні пристрої, "жучки"). Для проведення пошукових робіт з виявлення закладних пристроїв зняття інформації, ТОВ "НікС" має необхідну спеціальну апаратуру та ліцензію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України на виконання відповідних робіт.